Hotel Praha 2 - Vinohrady,
Hotel Praha Centrum

Ametyst Hotel Praha se nachází v ulici Jana Masaryka v klidné rezidenční čtvrti Vinohrady na Praze 2. Hotel nabízí ideální polohu pouze 15 minut pěšky od Václavského náměstí, Národního Muzea a Státní Opery. 

 

Stanice metra Náměstí Míru (trasa A) a stanice I.P. Pavlova (trasa C) jsou vzdáleny pouze 5 minut pěšky z hotelu.

 

Tramvajová zastávka ´Bruselská´ (linka č. 11 a 13) je vzdálena pouze 2 minuty pěšky z hotelu.

 

Příjezd do hotelu autem:


Pro hosty, kteří přijedou autem má hotel vlastní parkovací kapacity.
Parkovné je zpoplatněno 500 Kč / noc.

 

Z magistrály zahněte do Rumunské ulice (první semafor ze směru Brno, hned za Nuselským mostem), na konci Rumunské ulice na začátku Náměstí Míru zahnete doprava do Belgické ulice (na rohu uvidíte lékárnu), jeďte rovně a na konci ulice zahněte doprava do ulice Jana Masaryka. Vítejte v Hotelu Ametyst.

 

*** Důležitá informace ***

Milí hosté,
vzhledem k rekonstrukci vodovodního potrubí, která bude probíhat až do dubna 2017, bude Belgická ulice uzavřená (poslední část ulice od Záhřebské ulice do Jana Masaryka).

Pro příjezd do hotelu prosím využijte tuto možnost:

Rumunská – Náměstí Míru (na semaforech zahněte doprava) – Francouzská (zahněte 3. ulici doprava) do ulice Jana Masaryka, pokračujte cca 450 m stále rovně až k Hotelu Ametyst (Jana Masaryka 11)

Přejeme Vám příjemnou cestu a těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 GPS pozice: 50°4'14.86"N,14°26'10.09"E

{ close }

REZERVUJTE ZDE & UŠETŘETE !

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie